Ψηφίστε το Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Αχαΐας

Για τους μαθητές των οποίων τα χαρακτηριστικά δεν έχουν αλλοιωθεί, το σχολείο έχει την σύμφωνη γνώμη των γονέων/κηδεμόνων.
Φωτογραφία: Καραχάλιος-Τασάκου

“Οι μαθητές του Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Αχαΐας, στο πλαίσιο του προγράμματος μαθητικής επιχειρηματικότητας, σας προσκαλούν να ψηφίσετε το βίντεο της μαθητικής επιχείρησης που δημιούργησαν με το όνομα “Labadu”.

Αναμνηστικά, χειροποίητα, κατασκευασμένα από φυσικά υλικά, με ζωντανά χρώματα, μοναδικά μοτίβα και εκπληκτικά σχέδια. Οι μαθητές του σχολείου μας εκφράστηκαν δημιουργώντας αυτές τις υπέροχες δημιουργίες, οι οποίες είναι διαθέσιμες από τις σελίδες των μέσων κοινωνικής δικτύωσης της επιχείρησής μας.

Οδηγίες για την ψηφοφορία:
- Πατήστε τον σύνδεσμο https://jagreece.org/promovoting
- Οι ομάδες εμφανίζονται κατά αλφαβητική σειρά με βάση την ονομασία της επιχείρησης
- Επιλέξτε Labadu και στο τέλος της σελίδας επιλέγετε ΨΗΦΙΣΤΕ
To video με το οποίο διαγωνιζόμαστε
Για τους μαθητές των οποίων τα χαρακτηριστικά δεν έχουν αλλοιωθεί, το σχολείο έχει την σύμφωνη γνώμη των γονέων/κηδεμόνων Φωτογραφία: Καραχάλιος-Τασάκου

Το εκτιμούμε πολύ και σας ευχαριστούμε.”

Η ομάδα του Labadu